.

.

NC Kızılötesi Termometre Dijital Temassız Çok Fonksiyonlu Termometro Ekran IR Termometre için Bebek, Yetişkin, Çocuk

NC Kızılötesi Termometre Dijital Temassız Çok Fonksiyonlu Termometro Ekran IR Termometre için Bebek, Yetişkin,

₺ 89.70

Stokta
Mağazada

Yüksek hassasiyetli kızılötesi sensör kullanarak, ölçüm hızlı ve doğrudur ve performans kararlıdır ve reliable.It ortam sıcaklığına güçlü adaptasyona sahiptir ve karmaşık ortamlarda normal olarak kullanılabilir.Büyük boy LCD ekran, arkadan aydınlatmalı yüksek parlaklık, net ve yumuşak ekran, okunması kolay veri.Büyük boy LCD ekran, arkadan aydınlatmalı yüksek parlaklık, net ve yumuşak ekran, okunması kolay veri.Doğru prob : doğru sıcaklık ölçüm probu, yüksek ölçüm doğruluğu, küçük hata.Özellikler : 1. Sıcaklık Aralığı 32 ~ 42.9 ℃ 2. Ekran Modu : LCD Ekran3. Dedektör : Uzak Kızılötesi4. Ölçüm Yöntemi : Gerçek Ölçüm5. Ölçüm Yöntemi : Ölçüm Sıcaklığı6. Güç Rupply : Pil-powered7. Ölçüm Süresi : 2 Saniye8. Ambalaj Özellikleri : 9.5 cm * 4.5 cm * 15. 5cm9. Çözünürlük : 0.1~10. Doğruluk : ± 0.2℃11. Kullanım Çalışma Ortamı : Sıcaklık 10℃ ~ 40℃, Bağıl nem ≤85%12. Otomatik Kapanma Süresi : Herhangi Bir İşlem Yapmadan 10 Saniye İçinde13. Ölçüm Mesafesi : 3cm-5cm14. Ürün Ağırlığı : 110g (Pilsiz)15. Renk : Beyaz ve Green Package İçerir : 1 x termometre (Pilsiz)1 x Instructions Introductions : Kızılötesi termometre Bebek alın Dijital temassız termometreler ateş çocuklar çocuklar yetişkinler bebekler, Ergonomik olarak tasarlanmış ve taşınabilir.Hassas temassız ölçüm.Kullanımı ve okunması kolay veri.Özellikler : 1. Yüksek hassasiyetli kızılötesi sensör kullanarak, ölçüm hızlı ve doğrudur ve performans istikrarlı ve güvenilirdir2. Ortam sıcaklığına güçlü adaptasyona sahiptir ve hala karmaşık ortamlarda normal olarak kullanılabilir3. Büyük boy LCD ekran, arkadan aydınlatmalı yüksek parlaklık, net ve yumuşak ekran, okunması kolay veriler4. Tek dokunuşla düğme : Tek dokunuşla ölçüm düğmesi5. Doğru prob : doğru sıcaklık ölçüm probu, yüksek ölçüm doğruluğu, küçük hata.

Karakterislikler teklif

9.5cm*4.5cm*15.5cm :
9. Resolution:
0.1℃
10. Accuracy:
±0.2℃
11. Use Operating Ambient:
Temperature 10℃~40℃,Relative humidity ≤85%
12. Automatic Shutdown Time:
Within 10 Secounds Without Any Action
13. Distance of Measurement:
3cm-5cm
14. Product Weight:
110g(Without Battery)
15. Color:
White & Green
Package Includes:
1 x Thermometer (Without Battery) :
1 x Instructions :
Introductions:
Infrared Thermometer Baby Forehead Digital No-contact Thermometers for Fever Kids Children Adults Infants, Ergonomically designed and portable. Precise non-contact measurement. Easy to use and read data. :
Features:
1. Using high-precision infrared sensor, the measurement is fast and accurate, and the performance is stable and reliable :
2. It has strong adaptability to ambient temperature and can still be used normally in complex environments :
3. Large size LCD screen, high brightness with backlight, clear and soft display, easy to read data :
4. One-touch button:
One-touch measurement button
5. Accurate probe:
accurate temperature measurement probe, high measurement accuracy, small error

Alıcılar da seçin