.

.

Saç Boyama Kremi, Doğal Saç Boyası Renk Kremi, Saçları Nemlendirmek için Saçları Parlak Hale Getirin Kaliteli Berber Kuaför Salonu (Ji Hutao)

Saç Boyama Kremi, Doğal Saç Boyası Renk Kremi, Saçları Nemlendirmek için Saçları Parlak Hale Getirin Kaliteli

₺ 45.87

Stokta
Mağazada

3 Farklı renk mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.Hem profesyonel hem de ev kullanımı için berber ve kuaför salonu için uygundur.Doğal ve hafif maddeler, kafa derisine tahriş edici olmayan, kullanımı güvenlidir.Saçınızı kolayca boyayın, çeşitli saç tipleri için uygundur.Onarıcı maddeler içerir, saç kalitesini nemlendirir, saçları parlak yapar.Özellik : 1. Doğal ve hafif maddeler, kafa derisine tahriş edici olmayan, kullanımı güvenlidir.2. Saçınızı kolayca boyayın, çeşitli saç tipleri için uygundur.3. Hem profesyonel hem de ev kullanımı için berber ve kuaför salonu için uygundur.4. Onarıcı maddeler içerir, saç kalitesini nemlendirir, saçları parlak yapar.5. 3 Farklı renk mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Saç Boyası Renk kremmarka : vikadaopsiyonel Renk : Ceviz Rengi, Keten Rengi, Gül Altınçalışma adımları : 1. Gerekli rengi sığlaştırmak için beyazlatıcı madde + peroksit Krem kullanın2. Saçlarınızı yağsız şampuanla iyice yıkayın3. Saç kuru darbe.4. 1 cm kalınlığında saçları yeterince kesin, tüm kafadan geçirin (birkaç kez taraklayın)5. Tüm kafa için 10-15 içi boş rulo yapın ve plastik sargıyı sarın6. Isıtma çok önemlidir (saç sıcaklığının daha yüksek olması için renk daha kalıcıdır, saç yıkanırken renk daha sıkıdır) saç 65 derecede 10-20 dakika ısıtır, ısıtmak istemiyorsanız bireysel boyanır, boyama süresi 40-60 dakika7. Plastik sargıyı çıkarın ve 20 dakika soğumaya bırakın8. Ilık su ve şampuanla durulayın ve klima ekleyin9. Kuru havlu ile tekrar tekrar kuru saç, saç ölçekler serin darbe kuru (bu adım çok kritik, sabit renk aittir, dayanıklılık sonra renk bu adım bağlıdır) yüksek sıcaklık darbe hair10 önlemek için deneyin. Saç düşük Balmumu rengi daha kısa tutar, saç gölge daha açık renk daha kalıcı olduğunu, baş mümkün olduğunca Paket Listesi : 1 x Saç Boyası Renk Cream Note : Saç rengi Soluyor, saç ürünü, saç rengini solmaya olduğunu ölmeden önce solmaya gerekir, evde almak gerekir birkaç kez kullanın asit şampuan yıkar!Solma karşılık gelen kroma geri dönmelidir.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Hair Dye Color CreamBrand
Optional Color:
 Walnut Color, Linen Color, Rose Gold 
Operation steps:
1. Use whitening agent + peroxide Cream to shallow the color required :
2. Wash your hair thoroughly with oil-free shampoo :
3. Blow your hair dry. :
4. 1 cm thick hair slice enough, wax through the whole head (comb several times) :
5. Make 10-15 hollow rolls for the whole head and wrap the plastic wrap :
6. Heating is very important (to the hair temperature is higher color is more lasting, color is firmer when washing hair) the hair heats 10-20 minutes at 65 degrees, individual is dyed if do not want to heat, dyeing time is in 40-60 minutes :
7. Remove the plastic wrap and leave to cool for 20 minutes :
8. Rinse with warm water and shampoo, and add conditioner :
9. With dry towel repeatedly dry hair, hair scales cool blow dry (this step is very critical, belongs to the fixed color, the color after the durability depends on this step) try to avoid high temperature blow hair :
10. The hair is low waxing color maintains shorter, hair shade is lighter color is more lasting, the head washes a few times, use acid shampoo as far as possible :
Package List:
1 x Hair Dye Color Cream :
Hair color must fade before hair die  :
Fading product is to fade the hair color, you must buy it at home! :
Fading must return to the corresponding chroma :

Alıcılar da seçin