.

.

Nemlendirici Çorap, Jel Çorap Kuru Çatlak Topuklu Ayak Çorap Yumuşak Rahat Silikon Çorap Kadınlar için Ayak Korumak için Ayak Bakımı Araçları

Nemlendirici Çorap, Jel Çorap Kuru Çatlak Topuklu Ayak Çorap Yumuşak Rahat Silikon Çorap Kadınlar için Ayak

₺ 28.17

Stokta
Mağazada

SİLİKON MALZEME : Yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmış ayak bileği eklemlerini emzirmek için etkili bir araç.BENZERSİZ tasarım : Hava deliği ile tasarlanmış, topuk çatlamasını önler, nemlendirirken ayakların sıkılığını etkili bir şekilde önler.PRATİK : Yumuşatma, pul pul dökülmeyi ve nasırları giderir.Nemlendirme çatlamayı önler.DAYANIKLI : Nemlendirici Çoraplar, mükemmel genel işçilik, güzel görünüm ve uzun servis ömrü ile silikon malzemeden yapılmıştır.KOLAYLIK : Nemlendirici Çorapların kullanımı çok uygundur ve ayaklarınızı rahat ve sağlıklı hissettirir.Özellik : 1. Yumuşatıcı peeling ve Nasır kaldırır.Nemlendirme çatlamayı önler.2. Yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmış ayak bileği eklemlerini emzirmek için etkili bir araç.3. Topuk yaralanmalarını önlemek ve azaltmak için tasarlanmıştır, böylece ayak parmakları daha rahat olur.4. Hava deliği ile tasarlanmış, topuk çatlamasını önler, nemlendirirken ayakların sıkılığını etkili bir şekilde önler.5. Nefes alabilen, yıkanabilir tasarım, cilt dostu, ayak tabanınızın bakımı kolay, ayaklarınızın nefes alması için yeterli hava sağlar.Şartname : Öğe Türü : Nemlendirici çorapmalzeme : Silikondüz Uzunluk : Yaklaşık. 16 cm / 6.3 inç Genişlik : Yaklaşık. 8 cm / 3.1 in (Ürün büyük elastikiyete sahiptir ve manuel ölçüm belirli bir fark yaratacaktır, ancak giymeyi etkilemez) Paket Listesi : 2 x Nemlendirici çorapnot : Düşük sıcaklıkta el yıkama, doğal serin kuru, güçlü güneşe maruz kalmaktan kaçının.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Moisturizing Socks
Material:
Silicone
Flat Length:
Approx. 16cm / 6.3in
Width:
Approx. 8cm / 3.1in (The product has great elasticity and manual measurement will have a certain difference, but it does not affect the wearing)
Package List:
2 x Moisturizing Socks :
Low temperature hand wash, natural cool dry, avoid strong sun exposure. :

Alıcılar da seçin