.

.

Oluote 6.35 mm 1/4 Erkek 3.5 mm 1/8 Erkek TRS Stereo Ses Uzatma Kablosu, Smartphone için, Gitar, Piyano, Amplifikatörler, Ev Sineması Cihazları, veya Karıştırma Konsolu (3 M / 9.84 FT)

Oluote 6.35 mm 1/4 Erkek 3.5 mm 1/8 Erkek TRS Stereo Ses Uzatma Kablosu, Smartphone için, Gitar, Piyano, Amplifikatörler,

₺ 23.19

Stokta
Mağazada

Tak ve Çalıştır-pic K-me 6.35 mm'den 3.5 mm'ye kadar kulaklıklar, akıllı telefon kabloları çok taşınabilir ve hızlı tepki, sıkı bağlantı, esnekliğe sahiptir.3,5 mm kablolarınızı ve cihazlarınızı kolayca uzatın.Akıllı Telefon Kılıfları için optimize Edilmiştir-3,5 mm uzatma kablosu, tamponlar ve diğer akıllı telefon kılıflarıyla kullanım için 3,5 mm Erkek konektör için optimize edilmiştir.Cihazınızın koruyucu kılıfını çıkarmadan fişi prize takabilirsiniz. 24 K Altın kaplama Konektörler-Minimum sinyal kaybı ve optimum ses kalitesi sağlar, net, doğal ve mükemmel ses performansı sunar.Uzun kullanım için oksijensiz bakır. 6.35 mm Erkek Fiş-Amplifikatör ile 6.5 mm jack, elektrik gitar / piyano, stereo sistemi, ev sineması ekipmanları veya AV alıcısı ve diğer ekipmanları. 3.5 mm Erkek Fiş-Akıllı telefon, i Pad, i Phone, i Pod, MP3 çalar, tablet, hoparlör, taşınabilir CD / DVD oynatıcı veya standart 3.5 mm 1/8 inç fişli dizüstü bilgisayar.Metal kafa konektörü, cihazı güvenli bir şekilde bağlamanızı sağlar.Altın kaplama konektörler dayanıklılığı arttırır ve korozyon ve antioksidanları iyileştirir.Performans daha dayanıklıdır.PVC kılıf yumuşak, dayanıklı ve dayanıklıdır.Bu tamamen işlevsel kablo, yumuşak bir PVC kılıf ile kolayca saklanabilir.Sağlam metal konektör, temas kablosunun bütünlüğünü azaltmak, XLR konektörünün oksidasyonunu ve stres giderici kalıplamasını azaltmak için altın kaplamalıdır.Oksijensiz bakır iletken, maruz kalan gürültü olmadan saf ses sağlayan korumalı bir bakır örgüdür. 1 * 3.5 mm için 6.35 mm TRS Stereo Ses Kablosu. 3.5 mm mini jak-6.35 mm 1/4 " ses stereo kablosu, stereo (sol, sağ) ses sinyallerini taşıyabilir. 1 * 3.5 mm için 6.35 mm TRS Stereo Ses Kablosu. 3.5 mm mini jak-6.35 mm 1/4 " ses stereo kablosu, stereo (sol, sağ) ses sinyallerini taşıyabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin