.

.

[10 Paket] Beyaz veya Şeffaf Plastik Filmli BESTTEN Geçiş Anahtarı Metal Duvar Plakası, 1 Gang Standart Paslanmaz Çelik ışık Anahtarı Kapağı, Korozyona Dayanıklı, Endüstriyel Sınıf, Fırçalanmış Kaplama, Gümüş

[10 Paket] Beyaz veya Şeffaf Plastik Filmli BESTTEN Geçiş Anahtarı Metal Duvar Plakası, 1 Gang Standart Paslanmaz

₺ 53.19

Stokta
Mağazada

Hatırlatma : 1. Ürün, kurulumdan önce çıkarılması gereken Beyaz veya şeffaf bir plastik film ile birlikte gönderilir. 2. Duvar plakalarının kenarları keskin olabilir.Lütfen kurulum sırasında dikkatli olun.Endüstriyel sınıf paslanmaz çelik malzeme, sert ve nemli ortamlar için dayanıklı korozif direnç sağlar.Özellik : Pürüzsüz fırçalanmış yüzey ve kavisli kenarlar, temizlenmesi kolay, görünümü iyileştirir ve işlevselliği korur, odanızın görünümünü iyileştirir ve yabancı cisimleri önler.Uygulama : Ticari ve endüstriyel alanlar için mükemmeldir.Şartname : 1 gang standart boy geçiş anahtarı paslanmaz çelik duvar plakası, H4.53” x W2.76” x D0.25”, vidalar dahildir.Lütfen uygulamanız için doğru seriyi seçin (1-4 çete).

Karakterislikler teklif

1 gang standard size toggle switch stainless steel wall plate, H4.53” x W2.76” x D0.25”, screws included. Please select the correct series for your application (1-4 gang) :

Alıcılar da seçin