.

.

Healthcom 10 Pcs 10g Akrilik Kavanoz Boş Kozmetik Konteyner Kavanoz Tencere Şişeler Plastik Dudak Blam Şişe Doldurulabilir DIY Yüz Kremleri Kavanoz Seyahat Kozmetik Losyon Kutusu için Vücut El Kremi Göz Farı Makyaj (Altın)

Healthcom 10 Pcs 10g Akrilik Kavanoz Boş Kozmetik Konteyner Kavanoz Tencere Şişeler Plastik Dudak Blam Şişe

₺ 50.97

Stokta
Mağazada

♦ Yüksek Kalite : Akrilik Krem Kavanozlar, dayanıklı,sağlam ve emniyetli yüksek dereceli plastikten yapılmıştır.Toksik olmayan ve tatsız, çevre koruma.Temizlemesi, yeniden kullanması ve geri dönüştürmesi kolaydır. ♦ İyi sızdırmazlık : kapaklı 10g Kozmetik Kavanozlar, sıkı bir sızdırmazlık oluşturur, dokulu ve lüks görünür.Kompakt depolama için birbirine vidalanması kolaydır.Göz farı, toz, göz kremi, dudak kremi, losyon ve diğer kozmetiklerin örneklenmesi için kullanılır. ♦ Geniş Uygulamalar : Balsamlar, kremler, dudak parlatıcısı, göz kremi, merhemler, tentürler, makyaj, uçucu yağ aromaterapi karışımları, güneş koruyucu kozmetik ürün, yüz kremi, çamur maskesi, göz kremi ve diğer vücut cilt bakım ürünleri ve daha fazlası için uygundur. Convenient Kullanışlı : Hafif ve Kompakt, Seyahat Aksesuarı, kullanımı ve taşıması kolay.Sökülmesi ve yeniden doldurulması kolaydır.Seyahat için mükemmeldir ve çantanıza rahatça sığar.Profesyonel veya Kişisel Kullanım için harika. gift Güzel hediye : Kozmetik, merhem, Dudak Kremi ve diğerleri için güzel lüks kaplar.Akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza Noel veya diğer tatiller için hediye olarak verebilirsiniz, o zaman mutlu bir tatil geçireceklerdir. Ui Healthcom 10 Adet 10 g Akrilik Kavanoz Boş Kozmetik Konteyner Kavanoz Tencere Şişeleri Plastik Dudak Blam Doldurulabilir DİY Yüz Krem Kavanoz(Paketi (Diameterx Height) Kapasite : 10 m L/10 g Malzeme : Plastik Renk : Altın Boyutu : 43 x 35 mm/1.69 x 12 inç vardır Ui Şartname 10 Adet * 10 g Altın Akrilik Krem Kavanoz Ui Açıklama Altın) : : : 1 Vücut El Kremi göz Farı Makyaj Kozmetik Losyon Kutusu Seyahat Şişe. Akrilik Krem Kavanozları, dayanıklı,sağlam ve emniyetli yüksek dereceli plastikten yapılmıştır.Toksik olmayan ve tatsız, çevre koruma.Temizlemesi, yeniden kullanması ve geri dönüştürmesi kolaydır. 2. kapaklı 10g Kozmetik Kavanozlar, sıkı bir sızdırmazlık oluşturur, dokulu ve lüks görünür.Kompakt depolama için birbirine vidalanması kolaydır.Göz farı, toz, allık, göz kremi, dudak kremi örneklemesi için kullanılır,losyonlar ve diğer kozmetikler. 3. DIY için uygun.Balsamlar, kremler, dudak parlatıcısı, göz kremi, merhemler, tentürler, makyaj, uçucu yağ aromaterapi karışımları, güneş kremi ve daha fazlası için kullanın. 4. Hafif ve Kompakt, Seyahat Aksesuarı, Kullanımı ve taşıması kolay.Sökülmesi ve yeniden doldurulması kolaydır.Seyahat için mükemmeldir ve çantanıza rahatça sığar.Profesyonel veya Kişisel Kullanım için harika. 5. Kozmetik, merhem, Dudak Kremi ve diğer cilt bakım ürünleri için güzel lüks Kaplar.Sevgiliniz için mükemmel bir Noel hediyesi! Note Not : nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Müşteri olarak memnuniyetinize %100 bağlı olduğumuz için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Karakterislikler teklif

Capacity:
10ml/10g
Material:
Plastic
Color:
Gold
Size:
43 x 35 mm/1.69 x 1.38 inch (DiameterxHeight)
Package include:
10 Pcs * 10g Gold Acrylic Cream Jars
✔Description:
1. Acrylic Cream Jars are made of high grade plastic, which is durable,sturdy and safety.Non-toxic and tasteless, environmental protection.Easy to clean, reuse, and recycle. :
2. 10g Cosmetic Jars with lids, create a tight seal, look textured and upscale.Easy to screw together for compact storage.Used for sampling of eyeshadows, powders, blush, eye creams, lip balm, lotions and other cosmetics. :
3. Suitable for DIY.Use for balms, creams, lip gloss, eye cream, salves, tinctures, makeup, essential oil aromatherapy blends, sunscreen and more. :
4. Lightweight and Compact,Travel Accessary,Convenient to use and carry.Easy to dismantle and Re filling.Perfect for travel and conveniently fits in your purse.Great for Professional or Personal Use. :
5. Beautiful upscale Containers for cosmetics, ointments, Lip Balms and other skincare products.Perfect Christmas gift for your lover! :
✔Note:
Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Please contact our customer support because we are 100% committed to your satisfaction as a customer. :

Alıcılar da seçin