.

.

Hozee İplik Sarıcı, İplik Eğiricisi Çoğu İnsan için Elle Çalıştırılan Sarma Çerçevesi için Metal Yapı ile Kompakt Daha Kalın ve Daha Kararlı

Hozee İplik Sarıcı, İplik Eğiricisi Çoğu İnsan için Elle Çalıştırılan Sarma Çerçevesi için Metal Yapı ile Kompakt

₺ 91.77

Stokta
Mağazada

Daha kalın ve daha kararlı metal parçalar, daha iyi şekil, makara ile birlikte masaya kolayca sabitlenebilir.Metal yapı, bu örme ipliğin hızlı bir şekilde katlandığı ve ahşap iplikten daha kompakt olduğu anlamına gelir.Çok hafif ve kullanımı kolay olan ucun tasarımı, istediğiniz herhangi bir açıya hızlı bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.Armatürü nasıl kullanacağınızı anladıktan sonra, yatay veya dikey olarak takın.Kolayca ayarlanabilir ve sorunsuz çalışır.Tablonuzda sınırlı alan varsa, sizi engellemeden masaya askıya alabilirsiniz.Özellik : 1. Daha kalın ve daha kararlı metal parçalar, daha iyi şekil, makara ile birlikte masaya kolayca sabitlenebilir.2. Metal yapı, bu örme ipliğin hızlı bir şekilde katlandığı ve ahşap iplikten daha kompakt olduğu anlamına gelir.3. Çok hafif ve kullanımı kolay olan ucun tasarımı, istediğiniz herhangi bir açıya hızlı bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.4. Armatürü nasıl kullanacağınızı anladıktan sonra, yatay veya dikey olarak takın.Kolayca ayarlanabilir ve sorunsuz çalışır.5. Tablonuzda sınırlı alan varsa, sizi engellemeden masaya askıya alabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : İplik Winder Material : Paslanmaz Steel Specification : 1 Purpose : Dağınık yün iplik düzenlenebilir ve bükülmüş bir tel içine sarılabilir veya bükülmüş tel bir şemsiye standına sarılabilir ve bir sarıcı ile bir topun içine sarılabilir.Uygulama kapsamı : Çoğu Senaryo Paket listesi : 1 x İplik Sarıcı1 x Kullanım Kılavuzu.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Yarn Winder
Material:
Stainless Steel
Specification:
1
Purpose:
The scattered woolen yarn can be arranged and wound into a twisted wire, or the twisted wire can be wrapped on an umbrella stand, and it can be wound into a ball with a winder.
Scope of Application:
Most Scenarios
Package List:
1 x Yarn Winder :
1 x User Manual :

Alıcılar da seçin